Народний депутат Лариса БІЛОЗІР відвідала навчальні заклади громади

Дата: 21.01.2024 09:44

Народний депутат України Лариса Миколаївіна Білозір відвідала освітні заклади Шпиківської громади

Насичений день на окрузі.

Мала зустріч з освітянами у Рахівсько-Лісовому ліцеї. Це одна з найбільших шкіл Шпиківськоії громади. Тут навчається більше 400 учнів у дві зміни.

Окрім того, що вдалось обговорити нагальні питання, що хвилюють освітян нині, я також виконала звернення колективу школи та передала для харчоблоку набір посуду. Адже зважаючи на кількість учнів у школі наявного вже не вистачає.

Також оглянула шкільну їдальню, де конче потрібен ремонт та придбання нового обладнання. Домовились з очільником громади Миколою Кривоцюком про співпрацю у цьому напрямку, адже нині у державному бюджеті закладено кошти на програму модернізації харчоблоків.

Крім того, школа потребує укриття. Держава на ці потреби передбачила цьогоріч 2,5 млрд грн. Головне для втілення проєкту - наявність у громади проєктно-кошторисної документації.

Також відвідала Торківську школу. Тут навчається трохи більше 50 діток.

Це той навчальний заклад, де нині громада має намір створити ще й дитячий садочок для того, щоб зберегти школу.

Тому рішення громади облаштувати садочок неабияк актуальне. Бо найближчі дошкільні закладі у Шпикові та Тульчині.

І колектив вже працює над облаштуванням умов для діток - ми допомогли вже пральною машинкою. Також домовились забезпечити заклад новою постільною білизною. Попереду ще ремонт кімнат, які зробить громада. У планах, що садочок відвідуватимуть більше 20 діток.

Раніше у рамках різних проєктів ми допомогли заміни вікна у спортзалі та встановити витяжну систему в харчоблоці.

Працюємо разом, задля щасливого дитинства наших діток.

Працюємо.

Лариса Білозір