Запобігання та попередження, як один з напрямків у боротьбі зі злочином

Дата: 31.01.2024 10:53

30.01.2024 в Шпиківській громаді було проведено захід Благодійного фонду "Право на захист" спільно з Громадською організацією "Джерело надії".

Проєкт «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми чи експлуатації у Вінницькій області» реалізовується Джерело надії України / Spring of Hope. Ukraine / SOH.UA за сприяння Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, за підтримки IOM Ukraine та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна!

Під час реалізації масштабного проєкту, провідні спеціалісти від БФ - фахівець з моніторингу - Буткова Олена, юрист - Зарічнюк Яна, соціальний працівник - Луцик-Андрушко Руслана, від ГО кейс-менеджерка, відповідальна в напрямку превенції Романовська Тетяна вкотре акцентуdfkb увагу молоді та громадян, які мають вразливості, на тому, що проблема торгівлі людьми завжди поруч.

Теми підняті на заході:

від БФ - "Протидія шахрайства - від соціального працівника

- Зміни у законодавстві щодо виплат на проживання для ВПО, актуальність від 26.01.2024"

від ГО - «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов'язаного з війною, гендерно-зумовленого насильства, торгівлі людьми чи експлуатації у Вінницькій області»

Також говорили про те, як убезпечити себе та своїх близьких від потрапляння в жахливі пастки шахраїв.

Ми впевнені, що наша робота матиме свої позитивні результати.

Зупинимо торгівлю людьми разом! Вихід є!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису