Відкриття класу безпеки в Печерському ліцеї

Дата: 14.03.2024 15:33

Сьогодні, 14 березня 2024 року, в Печерському ліцеї Шпиківської селищної ради відбулось відкриття класу безпеки. Захід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

На відкритті були присутні – селищний голова Микола КРИВОЦЮК, начальник відділу освіти –Анатолій ДЖУРАЄВ, начальник Тульчинського районного відділу поліції полковник Василь КОСТИШЕН, старший інспектор ювенальної превенції Тульчинського РВП ГУНП майор поліції Олеся ОМЕЛЯНЧУК, провідний фахівець відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Тульчинського районного управління Світлана ПОДВИШЕНСЬКА– побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.

Зараз такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки – запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Дякуємо усім нашим партнерам за успішну реалізацію проєкту!

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/

Фото без описуФото без описуhttps://youtu.be/xfRp5HnkUwQ