Цікава фізкультура в Новій українській школі

Дата: 19.03.2024 16:41

Сьогодні 19.03.2024 року на базі Рахнівсько-Лісового ліцею відбувся практичний семінар для педагогічних працівників Шпиківської територіальної громади “Цікава фізкультура, як бренд в Новій українській школі”.

Даний семінар провели поважні гості з Комунального закладу вищої освіти Вінницької академії безперервної освіти КАЧАН ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, старший викладач кафедри філології та гуманітарних наук та ГУСЄВ ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ, завідувач відділу військово-патріотичного виховання, основ здоров’я та фізичної культури.

Під час семінару були розглянуті інноваційні підходи щодо забезпечення оновлення змісту фізичного виховання учнівської молоді в Новій українській школі. Учасники дізналися про можливості використання на своїх уроках різноманітних форм, методів та технологій взаємодії з учнями; розглянули креативні ідеї застосування різноманітного модифікованого інвентарю, тренінгових вправ та ігрових технологій.

Дякуємо нашим колегам за співпрацю та продуктивну роботу!

КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти"

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису