МИ ВІЦЕЧЕМПІОНИ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ГРОМАД ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 28.03.2024 10:54

МИ ВІЦЕЧЕМПІОНИ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ГРОМАД ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ!

Сьогодні 28.03.2024 року у м. Тульчині пройшов ІІІ районний етап з баскетболу серед юнаків "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Нашу громаду представляли учні Рахнівсько-Лісового ліцею на чолі з тренером команди Кушніром В.А.

Наші спортсмени показали неймовірну майстерність та професіоналізм. За результатами змагань команда Рахнівсько-Лісового ліцею виборола 2 місце серед команд Тульчинського району.

Вітаємо наших юнаків та наставників з перемогою, бажаємо юним спортсменам нових успіхів та перемог, сильного командного духу! Велика подяка тренеру Кушніру В.А.
Наші хлопці найкращі!!!

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/Фото без описуФото без описуФото без опису