Кризове та екстрене втручання

Дата: 12.04.2024 10:03

Кризове та екстрене втручання – це термінове втручання в кризову ситуацію з метою негайного усунення або мінімізації її наслідків. Таке втручання передбачає надання постраждалим допомоги та підтримки, спрямованих на подолання кризової ситуації.

Відповідно, соціальна послуга кризового та екстреного втручання передбачає надання якісної, оперативної, короткотривалої допомоги, захисту і підтримки особам, які переживають насильство в сім’ї.

Завдання послуги – вирішити першочергові проблеми постраждалих.

Соціальна послуга надається негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику, спричиненого кризовою ситуацією, або подолання обставин, які її спричинили.

Хто може отримати послугу?

По соціальну послугу кризового та екстреного втручання можуть звернутись особи і сім’ї, які зазнали домашнього насильства.

Підставою для надання соціальної послуги є звернення:

• постраждалої особи;

• особи, якій стало відомо про кризову ситуацію;

• служб (медичних, правоохоронних, соціальних), державних та громадських організацій про кризову ситуацію.

Звернення або повідомлення щодо отримання соціальної послуги можна здійснити в усній або письмовій формі.Фото без опису