Команда регіонального офісу ULEAD з Європою в Вінницькій області провела робочу зустріч у Шпиківській громаді

Дата: 19.04.2024 14:06

У п'ятницю 19 квітня 2024 р. команда регіонального офісу ULEAD з Європою в Вінницькій області провела робочу зустріч у Шпиківській громаді

керівник регіонального офісу Віталій Швець розповів про можливості для підвищення професійного рівня фахівців ОМС, презентував навчальні програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, пояснив, яку підтримку громади можуть отримати від Програми.

Зокрема йшлося про надання консультацій та експертну підтримку ОМС, а також було представлено успішні кейси територіальних громад Вінницької області.

Експерти U-LEAD акцентували увагу присутніх на нових програмах підтримки U-LEAD, які розпочинаються наближчим часом, та нагадали про тематичні інформаційні сесії, які проходять щосереди (анонс щопонеділка на нашій сторінці).

Шпиківська територіальна громадаФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Vitaliy Shvets

Інна Святна