МИ ВІЦЕЧЕМПІОНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ!

Дата: 30.04.2024 18:42

МИ ВІЦЕЧЕМПІОНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ!

Сьогодні 03.05.2024 року на території нашої громади, на базі Печерського ліцею, проходив ІІІ районний етап зі спортивного орієнтування серед кращих команд Тульчинського району.

У змаганнях взяли участь 6 команд із: Шпиківської, Тульчинської, Городківської, Брацлавської, Крижопільської та Піщанської територіальних громад.

На церемонії відкриття з вітальним словом до учасників змагань звернулись заступник голови Тульчинської РВА Сергій ЧЕПЕРНАТИЙ, селищний голова Микола КРИВОЦЮК та голова обласної федерації зі спортивного орієнтування Людмила ПРОНТІШЕВА.

Під час змагань діти успішно подолали усі випробування та проявили високий рівень підготовки, швидкість, кмітливість та командний дух в змаганнях.

За результатами змагань визначились переможці:

1 місце посіла команда Брацлавської громади.

2 місце посіла команда ШПИКІВСЬКОЇ громади.

3 місце посіла команда Городківської громади.

Ми пишаємось нашою командою, яка показала високий результат і висловлюємо подяку нашим учасникам, тренерам, батькам за виховання талановитої молоді. Бажаємо здоров’я, миру, успіху і легких тренувань.

Також висловлюємо подяку Печерському ліцею за високу організацію районних змагань!

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису