Змагання з футболу в рамках Гімназіади

Дата: 17.05.2024 13:27

Сьогодні 17.05.2024 року на центральному стадіоні у смт Шпикові, за сприяння селищного голови Миколи КРИВОЦЮКА відбулися змагання з футболу в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Шпиківської селищної ради.

Учні змагались між собою у 2-х групах: гімназії та ліцеї. Юні спортсмени продемонстрували неабияку наполегливість, спритність, витривалість та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем. Кожна команда прагнула здобути перемогу.

За результатами турніру переможцями серед ліцеїв стали:

1 місце Шпиківський ліцей

2 місце Печерський ліцей

3 місце Рахнівсько-Лісовий ліцей

Серед гімназій переможцями стали:

1 місце Торківська гімназія-філія

2 місце Великовулизька гімназія

3 місце Стрільницька гімназія-філія

Переможців турніру нагороджено кубками, медалями та грамотами. Дякуємо керівнику територіального осередку ГО “Ми Вінниччани” Людмилі АНТОНЕНКО за фінансову підтримку у проведені змагань. Крім того відділ освіти Шпиківської селищної ради висловлює подяку Шпиківському ліцею за активну участь в організації турніру на високому рівні та голові федерації футболу Шпиківської територіальної громади Олександру КОЗЛОВСЬКОМУ!

Дякуємо всім гравцям та їх тренерам за участь в змаганнях та волю до перемоги. Команди подарували незабутні враження вболівальникам та отримали безліч позитивних емоцій! Вітаємо переможців та гравців кожної з команд, тренерам, адже участь в турнірі вже перемога!

Бажаємо всім миру та подальших успіхів у спорті!

Більше фото ФОТОЗВІТ_ТУТ

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/