Робоча зустріч щодо співпраці КУ ІРЦ з Шпиківською селищною радою

Дата: 15.05.2024 13:29

У м. Шаргород в Комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Шаргородської міської ради відбулась зустріч директора, Альони Куцолапської з Анатолієм Джураєвим, начальником відділу освіти Шпиківської селищної ради Тульчинського району та головним бухгалтером Інною Осадчою.

Розглядалися питання щодо співпраці КУ ІРЦ з Шпиківською селищною радою. Під час робочої зустрічі було обговорено та напрацьовано ряд важливих питань, які важливі для подальшої співпраці між громадами, адже основною нашою метою є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти та отримати якісні освітні послуги.

Дякуємо колегам з Шаргородської громади!

Інформацію взято з офіційного сайту відділу освіти Шпиківської селищної ради: https://shpykiv.osv.org.ua/news/