4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф

Дата: 04.06.2024 08:00

З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Тільки за офіційними даними правоохоронних органів України, на сьогодні 1351 дітей отримали поранення, 548 загинувших, 19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора. Напевно, ці цифри не є остаточними і повними.

У День пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії, працівники служби у справах Шпиківської селищної ради спільно  з фахівцями соціальної роботи провели акцію “Голоси дітей”, із прив’язуванням на дерева дзвіночків, які символізують голоси вбитих маленьких українців,  під час якоївшанували хвилиною мовчання маленьких українців і усвідомили, що не можна забувати дітей, які безневинно загинули від руки окупанта. Фото без опису