Відбувся базовий тренінг з психологічної стійкості «Провідники змін»

Дата: 26.06.2024 13:08

25 червня 2024 року для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Шпиківської селищної ради як людей першої ланки, які безпосередньо працюють з людьми, кризовий психолог Євсєєва Людмила Іванівна із ГО «Фонд Маша» провела базовий тренінг з психологічної стійкості «Провідники змін», спрямований на психологічну стабілізацію, стресостійкість та покращення ментального стану фахівців.

На тренінгу учасники ознайомилися з ефективними техніками, які допоможуть швидше повертатися до стану спокою розглянули теми, повʼязані з тривалим стресом,психологічними реакціями на травматичні події, а також першою психологічною допомогою.

Окрім теоретичних знань практикували техніки самодопомоги, розглянули ресурсні активності для подолання кризових ситуацій та обговорили, як жити повноцінним життям в умовах довготривалого стресу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису