Запускаємо новий сервіс на порталі Дія

Дата: 27.06.2024 15:17

Запускаємо новий сервіс на порталі Дія. Виправляйте дані про задеклароване місце проживання в реєстрі за кілька кліків

Помітили неактуальну адресу чи неправильну дату реєстрації в цифровому паспорті? Не можете сформувати витяг про місце проживання? Актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади за кілька кліків на порталі Дія. Без поїздок до ЦНАПу та стосів паперів.

Користуйтеся сервісом, якщо у вас:

помилка при замовленні витягу про місце проживання

неактуальні дані у вашому або дитячому витягу

немає місця проживання в паспорті в Дії, хоча ви зареєстровані

неправильна дата реєстрації в цифровому паспорті

Витяг про місце проживання знадобиться при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок, працевлаштуванні та в інших життєвих ситуаціях. Тож дані в ньому мають бути завжди актуальними.

Актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади доступна по Україні, окрім Одеси, Миколаєва та деяких громад з тимчасово окупованих територій і зони бойових дій. Повний перелік тут — https://curly.click/r/3e59

Цифровізуємо

Проєкт реалізовується Мінцифрою спільно з МВС України, Державна міграційна служба України та ДП «Документ», за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа.