На фронті загинув Молодший сержант БЕРНАДІЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 02.07.2024 09:27

Знову наша Шпиківська територіальна громада зазнала втрат. Російський окупант забрав ще одне життя нашого земляка, жителя с.Юрківка. Молодий юнак поповнив лави Небесного війська.

Дуже боляче і до такого болю звикнути неможливо. Ми не перестаємо втрачати найкращих синів.

Молодший сержант БЕРНАДІЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ сапер 2 відділення інженерно-саперного взводу 24.10.1990 р.н. відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньовиконавши військовий обов’язок, в бою за Україну 30.06.2024 року поблизу н.п. Красногорівка, Покровського району, Донецької області , загинув

Він прийшов у цей світ, як звичайна людина та покинув його як Герой.

Життя само по собі швидкоплинне. Тим більше гірко і боляче, коли його безжально вкорочує жорстока рука ворога.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Чекатимемо Героя-захисника на малій Батьківщини навколішки, з прапорами та уквітчаною дорогою до отчого дому.

Вічна пам’ять та слава Герою!

Про дату та час поховання, буде повідомлено пізніше.Фото без опису