На війні загинув солдат Максим Олександрович Шевчук

Дата: 05.07.2024 15:51

Фото без описуГірчить полином зболена душа, війна у вас найкращих забирає Солдат ШЕВЧУК Максим Олександрович, 10.05.2001 р.н. відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок , в бою за Україну, її свободу і незалежність, 16 червня 2024 року під час артилерійського обстрілу та бойових дій поблизу н.п.Новоселівське, Сватівського району, Луганської області загинув. Висловлюємо щирі слова співчуття матері – Аллі Олегівні, батьку – Олександру Миколайовичу, родині, друзям, побратимам, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, схиливши голови у хвилину скорботи. Вічна пам’ять Герою!