До відома споживачів питної води про намір здійснити зміну тарифу на послугу з централізованого водопостачання

Дата: 15.07.2024 12:42

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ШПИКІВ»

ШПИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Тульчинського району Вінницької області

вул. Муніципальна, 8, селище Шпиків Тульчинського району Вінницької області 23614,

Е-mail: shpukiv2016@ukr.net Код ЄДРПОУ 32396328

до відома споживачів питної води

про намір здійснити зміну тарифу на послугу з централізованого водопостачання

Шановні споживачі!

Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про Державне регулювання у сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» передбачено встановлення економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги на рівні, що буде покривати всі витрати в собівартості цих послуг. Встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, згідно з діючим законодавством, не допускається.

Однією із основних складових тарифу на водопостачання є електроенергія – більше 15 % від загального тарифу. В розрахунку тарифу на 2024р. враховано витрати на електроенергію згідно укладених договорів про її постачання та розподіл для КП «Шпиків», за загальною ціною 6,83 грн. без ПДВ (8,20 грн. з ПДВ).

До основних складових тарифу на водопостачання також належить і заробітна плата працівників, задіяних в діяльності водопостачання. Згідно ст. 15 Закону України «Про оплату праці» та ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» заробітна плата є врегульованою гарантією підприємства при встановленні тарифу на воду. Витрати на оплату праці в тарифі склали 20,11 грн .

Згідно з поданими розрахунками плановий тариф на централізоване водопостачання становитиме:

Споживачі послуги

Діючий тариф з ПДВ (грн.)

Плановий тариф з ПДВ (грн.)

Збільшення у грн.

Збільшення у %

населення

25,0

261

Бюджетні установи та організації

50,0

130

Інші споживачі

75,0

0

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 10 календарних днів з 15 липня 2024 року по 24 липня 2024 року (включно) за адресою: селище Шпиків вул. Муніципальна, 8.

Телефон для довідок: 0678770296

Завантажено: Структура тарифів на централізоване водопостачання