Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 25.07.2024 12:16

25 липня 2024 року в Шпиківській селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Основні питання порядку денного:

 Про виконання бюджету Шпиківської селищної територіальної громади за І півріччя 2024 року.

 Про погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та витрат у сфері водопостачання.

 Про зарахування на квартирний облік при виконавчому комітеті Шпиківської селищної ради

 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конф-ліктів

 Про внесення змін до рішення №7 від 29.12.2020 року “ Про утворення комісії з питань захисту прав дитини”

 Про затвердження висновку щодо розв’язання спору про визначення способу участі ба-тька у вихованні та спілкуванні з дитиною.

 Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

 Про надання дозволу на вчинення правочину шляхом укладання договору щодо поділу спадкового майна неповнолітній дитині.

 Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна.

Всі питання порядку денного були детально опрацьовані на засіданні виконавчого комітету.

Всі проекти рішень та рішення висвітлені на офіційному сайті Шпиківської селищної ради!

Слава Україні!Фото без описуФото без описуФото без опису