День фізичної культури і спорту!

Дата: 13.09.2025 10:22
Кількість переглядів: 59

Щороку у другу суботу вересня, в Україні відзначається головне спортивне свято року – День фізичної культури і спорту!

Спорт – це не просто хобі, це спосіб життя, що розвиває фізичну витривалість та загартовує характер.

Бажаємо всім спортсменам великих перемог, вболівальникам – незабутніх емоцій, а любителям активного відпочинку – міцного здоров'я та нових звершень!

Велика подяка усім, хто допомагає розвивати сферу фізичної культури та спорту у нашій громаді. Особлива вдячність тренерам, наставникам та педагогам фізичної культури які працюють із своїми вихованцями, адже Ви — справжні герої, які формують у молоді розуміння здорового способу життя та виховуєте нове покоління спортсменів і патріотів!

Зі святом вас, дорогі друзі! Нехай спорт завжди дарує вам радість, здоров’я та гарний настрій!

#Шпиківська_ТГФото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь