Шпиківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 30.06.2017 20:21

УВАГА! КОНКУРС!
                                Шпиківська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад;
    Начальника відділу інвестиційного розвитку , комунальної власності;
    Начальника відділу праці та соціального захисту;
    Начальника відділу освіти;
    Начальника відділу охорони здоров’я;
    Спеціаліста І-категорії  відділу планування бухгалтерського обліку та звітності;
    Спеціаліста  відділу праці та соціального захисту;
Основні вимоги до претендента:
    Громадянство України; знання державної мови; вища освіта за освітньо- кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом  не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;    Знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень за посадою.
Заяви приймаються протягом 1 місяця з дня опублікування оголошення.
Документи приймаються за адресою: смт. Шпиків вул. Ліпіна, 4 ,Тульчинського району, Вінницької області.
Додаткову інформацію  щодо документів, які необхідно подати для участі  у конкурсі, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, можна отримати у Шпиківській селищній раді за  телефоном  5-11-45.

1. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії селищної  ради наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
- копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

- медичну довідку про стан здоровя за формою затвердженою МОЗ.
Особи, які працюють у виконавчому апараті селищної ради і бажають взяти  участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законом України «Про запобігання корупції».
2. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
3. Подані документи (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) перевіряються на відповідність їх встановленим вимогам щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, передбаченим для кандидатів на посаду посадової особи місцевого самоврядування.
4. Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється з відповідним обґрунтуванням.
Якщо кандидат наполягає на участі у конкурсі за даних обставин, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.