Збори дитячої організації «Подоляни»

Колядки та щедрівки, як невід'ємна частина обрядів зимового циклу, виконують у найбільші свята православних християн - від Різдва до Водохреща. У ці дні всі ми,мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції. З приводу цього, 17 січня, у Шпиківському ОНЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся збір дитячої організації «Подоляни» "Традиції та звичаї українського народу». Кожен загін представив свою колядку або щедрівку та різдвяні віншування. Злившись воєдино, вся Шпиківська школа колядувала, щедрувала, прославляючи народження Христа - Спасителя світу. Учні ще раз підтвердили, що стали продовжувачами кращих народних різдвяних традицій.

10:33:49 27.01.2020

Пришкільний табір "Веселка" Шпиківської ЗШ І-ІІІ ступенів

З метою  реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб на базі Шпиківського ЗЗСО функціонує пришкільний табір з денним перебуванням "Веселка".

14:57:52 07.06.2019