День захисту дітей

Дитинство - найважливіша пора нашого життя, в цей час формується наш характер, уподобання, моральні переконання. Важливо, щоб воно було нормальним і щасливим, адже діти- це найцінніший скарб людства, саме від них залежить не лише наше майбутнє, а й майбутнє нашої держави в цілому.

14:12 04.06.2018

21.04.2018 року на території Шпиківської селищної ОТГ був проведений суботник в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”

Щорічно до Дня довкілля готується низка заходів. Влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття, а також проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях.

14:25 27.04.2018