Привітання з Днем Матері

Любі наші матері!  Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Днем матері! З найтеплішим святом весни , яке не випадково припадає на день, коли пробуджена природа  милує буйною зеленню, пишним цвітінням, співом птахів і теплом сонячних променів. Мама — найближча та найрідніша людини на землі. Саме мати подарувала нам життя, оберігала і захищала нас, коли ми були слабкими, та піклувалася про нас, даруючи найцінніший у світі скарб — безкорисливу материнську любов. Дякуємо Вам за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи негаразди, зберігаєте віру y завтрашній кращий день для своїх рідних, для нашої країни.  Бажаю усім щастя, здоров’я, душевного спокою, миру та благополуччя, Божої ласки,  прихильності долі на довгі літа.

08:33 09.05.2021

День пам'яті та примирення!

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення.  Біля пам’ятників Воїнам II світової війни було проведено урочисті заходи.Зі словами вдячності виступили селищний голова Кривоцюк М.М. та депутат обласної ради Хребтій Я.В.  Дорогі наші ветерани прийміть  щирі вітання із перемогою над нацизмом у Другій світовій війні, та слова глибокої поваги та щирої вдячності за те, що ви зробили для всіх нас. Бажаємо всім нам миру та злагоди, міцного здоров'я, щасливого сьогодення та добра. Вічна пам'ять полеглим, доземний уклін живим!

19:55 08.05.2021

Привітання з Великоднем!

Шпиківська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет щиро вітає з Великоднем. Христос воскрес! Сьогодні вся природа радіє і приносить нам радість і тепло Воскресіння, тому ми Вам бажаємо насолодитися пасхальною благодаттю, щоб Ви завжди світилися, як сонечко і випромінювали для оточуючих душевне тепло, радість, світло і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

15:35 02.05.2021