Дата: від до Скинути

В рамках програми "Велике будівництво" у Шпиківській селищній об'єднаній територіальній громаді продовжуються роботи по реконструкції будівлі поліклініки під дитячий садок

13:30 22.07.2020

Подбайте про власну безпеку

Шановні жителі громади! Просимо вас не нехтувати правилами карантину: дотримуйтесь маскового режиму, часто мийте руки, тримайте соціальну дистанцію та уникайте великого скупчення людей. Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про стареньких родичів та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань. Своєчасно звертайтеся до лікарів. Бережіть себе і своїх рідних!

09:37 14.07.2020

Чергова допомога від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України»

Програма «U-LEAD з Європою» у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» та об’єднаними територіальними громадами України продовжують впроваджувати проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

20:24 25.06.2020

Вітання для працівників медичної галузі!

Сьогодні, 19.06.2020 року, депутат обласної ради Хребтій Я.В. разом з представниками Шпиківської селищної ради: селищним головою Крисько М.М., секретарем ради Семко Н.В, першим заступником селищного голови Сайнецькою Н.Д., та відповідальною особою за галузь культури Мудрик Т.М. привітали медичних працівників КНП “ Шпикіський ЦПМСД” Шпиківської селищної ради та працівників екстренної швидкої допомоги з професійним святом — Днем Медичного працівника.

10:01 19.06.2020