Нова комп'ютерна техніка для кращого обслуговування!

Шпиківська громада в рамках проекту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» 10 лютого 2021 року отримали комп’ютерну техніку для надання якісних соціальних послуг та ефективного виконання функцій у сфері соціального захисту населення.

11:42 12.02.2021

Увага! Ускладнення погодних умов

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 8 та 9 лютого по Вінницькій області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді сильного снігу 20-30 см., значне зниження температури повітря, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

13:32 08.02.2021

День пам'яті Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.   Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в’язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув’язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

16:05 27.01.2021