День народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя.

Сьогодні день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя. В історії кожного народу є імена визначних постатей, які бережуть як скарб у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передають з покоління в покоління. Великий український поет та художник, політичний і громадський діяч Тарас Шевченко є видатною та ключовою фігурою в формуванні національно-патріотичного українського суспільства.

15:33 09.03.2021

150 років від дня народження Лесі Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Леся Українка — без перебільшення одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поетичні поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, а також неперевершені переклади світової класики.

16:46 25.02.2021

Вакцинація від COVID-19 проходитиме добровільно та безкоштовно!

У лютому Україна отримає 117 тис. доз мРНК вакцини американського виробництва від Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. Вона відразу буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, у яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Протягом першого півріччя Україна також зможе отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford у межах COVAX.

16:45 24.02.2021

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав 2021

15 лютого 2021 року минає 32 роки з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала майже 10 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. За кожним воїном-афганцем – свій життєвий подвиг, своя доля. Хтось повернувся цілий і неушкоджений, а хтось – скалічений. Виконували свій інтернаціональний обов язок і наші земляки.

21:00 15.02.2021