Вітання для працівників медичної галузі!

Сьогодні, 19.06.2020 року, депутат обласної ради Хребтій Я.В. разом з представниками Шпиківської селищної ради: селищним головою Крисько М.М., секретарем ради Семко Н.В, першим заступником селищного голови Сайнецькою Н.Д., та відповідальною особою за галузь культури Мудрик Т.М. привітали медичних працівників КНП “ Шпикіський ЦПМСД” Шпиківської селищної ради та працівників екстренної швидкої допомоги з професійним святом — Днем Медичного працівника.

10:01 19.06.2020

Шпиківська селищна об’єднана територіальна громада отримала благодійну допомогу

В рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19  Міжнародний благодійний фонд “Каратіс Україна” за підтримки Програми U-LEAD з Європою, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, надав благодійну допомогу для Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади на суму 17 612 грн. у вигляді набору засобів індивідуального захисту (захисні маски, костюми, окуляри, респіратори, нітрилові рукавички, безконтактний термометр)

13:19 10.06.2020

РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩОДО ЗНИЩЕННЯ НАСІННЯ, ЯКЕ НЕ МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНЕ ДЛЯ КОРМОВИХ ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ЦІЛЕЙ

Кожен суб’єкт  господарювання, що займається  рослинництвом, кормо виробництвом може мати в наявності залишки насіння сільськогосподарських культур. Якщо насіння не відповідає сортовим та посівним вимогам його здебільшого переводять на власні потреби, а саме використовують як продукт харчування або як корм для сільськогосподарських тварин. Коли ж насіння уражене в значній мірі грибковими хворобами, шкідниками  або оброблене хімічними засобами захисту, воно становить загрозу  екологічному та/або економічному благополуччю. Відповідно до ст. 17 Закону України «Про насіння та садивний матеріал»,  таке насіння  не може бути використане на продовольчі, кормові та  інші цілі, як і садивний матеріал, що не може бути використаний для  створення багаторічних насаджень та підлягає  вилученню з обігу з послідуючим  фізичним знищенням.

15:37 20.05.2020